• Chémia 02.2020/ Skleníkový efekt

• Overovanie metodiky v triede 7.B. žiaci zisťovali pomocou meracie ho systému Da Vinci ako funguje "skleníkový efekt".

• Ďaľšia návšteva študentov SOU ZC v IT science labe

• 2.12.2019 nás navštívila druhá skupina študentov z SOU v Žarnovici. Pracovali s robotickými stavebnivami Mindstorm a Microbitmi

• Predstavenie IT science labu učiteľom informatiky

• 13.11.2019 prijalo naše pozvanie 14 paní učiteliek, ktoré majú záujem o inovatívne spôsoby vyučovania informatiky. Predstavili sme im naše IT science laborátóriu aj projekt IT akadémia, z ktorého sme toto skvelé laboratórium získali.

• Využtie IT ScienceLabu pre SOŠ Žarnovica - MICROBIT

• Študenti SOŠ v Žarnovici pracujú s Microbitmi.

• Využtie IT SienceLabu pre SOŠ Žarnovica - ROBOTIKA

• Dňa 21.10.2019 Navštívili našu školu študenti z Stredného odborného učilišťa v Žarnovici. Budúci mechatronici si vyskúšali prácu s Lego - robotmi

• Aký je význam lesných drevín ? - overovanie

• Overovanie inovatívnej metodiky v prjekte ITAkadémia na predmete Biológia.

p. učiteľka Melišová

• Chémia - overovanie metodiky "Látky s rozdielnym PH"

• Práca s vybavením IT SienceLabu pre stanovenie PH.

• Biológia

• Vďaka projektu IT Akadémia máme na škole špičkové mikroskopy s ktorými na hodinách biológie poznávame prírodu.

• Robotika - overovanie metodík "Programovanie Lego EV3"

• Vďaka projektu ITAkadémia môžme na našej škole vyučovať robotiku na hodinách informatiky. Sedem robotických stavebníc LEGO Mindstorm je k dispozícii našim žiakom.

p. učiteľ Medovič