• Ďakujeme

• Sponzori školy

Vedenie základnej školy ďakuje všetkým rodičom, známym a priateľom, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali a podieľajú na pomoci a podpore našej školy.

Školský rok 2021/2022

1. METAL CRAFT Žarnovica - kancelársky papier.

2. Henrieta Vuongová, Dalibor Vuong, Rudolf Matejov, Marta Matejová, Jozef Brigant,

Ing. Miroslav Garaj, Slavomír Koky, Jaroslav Vlčko, Richard Pavol, Michaela Čierna,

Martin Tiller, Pavol Okuliar, Marcel Tóth, Mária Sujová - za pomoc

pri montáži interaktívnych tabúľ, prenášaní nových lavíc a policových regálov.

3. Rastislav Taliga - finančný príspevok 106,- € - organizéry do políc 3.B triedy.

4. Oľga Nemcová - finančný príspevok 20,-€ - umelé koše na úbory.

5. Katarína Rozembergová - finančný príspevok 30,-€  závesný systém lavíc.

6. MISTRO s.r.o. ZC - darovanie materiálu na výrobu posterov pre žiačky,

ktoré sa zúčastnili biologickej olympiády.

7. METAL CRAFT Maroš Kráľ - kamerový systém.

8. DANHAL - DUŽINA - p. Halajová - darovanie záhradnej hadice.

9. M - IZOL s.r.o. - darovanie a inštalovanie izolačnej fólie.

10. SOŠ Žarnovica - darovanie poukážok pre odmeňovaných žiakov na konci šk. roka 2021/2022.

11. Ľuboš Ziman - údržba areálu školy.

12. Tomáš Orzságh - údržba areálu školy.

13. EM - LIFT Šavolt výťahy - farba na čiary basketbalového ihriska.

14. PARKETT MANN s.r.o. - lišty, podlahy.

Školský rok 2020/2021

1. PARKETT MANN  s.r.o. Ing. Ján Jančok – rúška, podlaha 100 m2..

2.  Mgr. Rudolf Vallo – finančný dar.

3. Kamil Danko, primátor mesta Žarnovica – dezinfekčné prostriedky.

4. Ing. Alena Kazimírová, viceprimátorka mesta Žarnovica - dezinfekčné prostriedky.

5. Peter Linder – dataprojektor.

6. Rodičovská rada – didaktické pomôcky, cestovné na lyžiarsky kurz, školu v prírode, školské súťaže.

7. PARKETT MANN s.r.o. Ing. Ján Jančok - ochranné štíty, detské rúška.

8. Rodičovské združenie pri ZŠ v Žarnovici - interaktívna tabuľa pre 1. stupeň.

9. p. Michal Podroužek - založenie on-line domény Microsoft Teams - úhrada ročného poplatku.

• Pomôžte:
            • Vzdelanie je najvyššia hodnota, ktorú môžu deti dostať. Naša škola môže poskytovať deťom to najkvalitnejšie vzdelávanie aj vďaka Vám.
            • Účet
            • SK73-0200-0000-0017-8626-9056