• Základná škola, Ul. Fraňa Kráľa 838, 966 81 Žarnovica

Podmienky prenájmu telocvične

1. Škola ako prenajímateľ telocvične prenajíma cvičebnú plochu telocvične ( + šatne a sociálne zariadenie). Prenajímať telocvičňu nie je povinnosťou školy, t.z. škola nemusí žiadosti vyhovieť.
        2. Telocvičňu možno prenajať na základe písomnej žiadosti( tlačivo Žiadosť o jednorazové použitie telocvične)
        3. Telocvičňu je možné prenajať najmenej na 1 hodinu.
        4. Žiadateľ bude vstupovať do telocvične samostatným bočným vchodom.
        5. Žiadateľ je povinný odovzdať telocvičňu v takom stave ako ju prevzal.
        6. Vstup do priestorov telocvične majú povolené iba tí športovci, ktorí majú pridelenú užívaciu hodinu.
        7. Do telocvične je povolený vstup iba v športovej obuvi bez ostrých častí a v čistých prezuvkách s nefarbiacou podrážkou.
        8. Všetky poruchy a škody hlásiť na sekretariáte školy.
        9. Pri odchode z miestností skontrolovať a vypnúť elektrické osvetlenie, uzatvoriť všetky vodovodné kohútiky v užívaných priestoroch.
        10. V prípade manipulácie s telocvičným náradím dbať na to, aby nedošlo k poškodeniu povrchu plochy telocvične ostrými hranami a pod.
        11. Nájomca si zodpovedá za bezpečné športovanie a udržiavanie čistoty .
        12. V telocvični je zakázané vodiť psov a iné zvieratá, nosiť jedlo a pitie, používať odrážadlá a iné kolieskové športové náradie a náčinie.
        13. Je zakázané vešať sa na basketbalové koše ( z bezpečnostných dôvodov).
        14. V priestoroch objektu telocvične je prísny zákaz fajčiť, požívať alkoholické nápoje a iné návykové látky.
        15. Nájomca je povinný pri poškodení telocvične, jej zariadenia a náradia ihneď oznámiť túto skutočnosť prenajímateľovi a vzniknuté nedostatky spôsobené poškodením na vlastné náklady odstrániť.
        16. Prenajímateľ požaduje, aby deti boli prítomné v telocvični len pod dozorom dospelej osoby.
        17. Prenajímateľ vedie evidenciu časového využitia telocvične, tieto doklady slúžia ako doklad na vyúčtovanie prenájmu.

V Žarnovici 02.01.2022                                                             Mgr. Miroslava Cenderská