• Poplatky

Školský klub detí VČIELKA

Základná škola, Fraňa Kráľa 838, Žarnovica

Facebook: ŠKD Včielka

V prevádzke:                         pred vyučovaním: 545 -  830                    po vyučovaní: 1025 – 1600

INFORMÁCIE PRE RODIČOV:

• Dieťa odchádza z ŠKD v sprievode rodiča, splnomocnenej osoby alebo  samo na základe písomného súhlasu rodiča (NIE telefonickej dohody).
          • Ak rodič preberá dieťa počas pobytu na školskom ihrisku alebo v školskej jedálni je povinný oznámiť to vychovávateľke.
          • V prípade, že niektorý z rodičov nemá nárok na stretávanie s dieťaťom, je potrebné priniesť kópiu  súdneho príkazu.
          • Ak dieťa trpí alergiami alebo inými ochoreniami, oboznámte vašu pani vychovávateľku.
          • Žiaci 1. ročníka si domáce úlohy v ŠKD nevypracovávajú.

INFORMÁCIE K PLATBE:

• Výška platby: 13€/mesiac (poplatok sa platí  nezávisle od času a počtu dní, ktoré dieťa strávi  v ŠKD)
          • IBAN SK73 0200 0000 0017 8626 9056
          • Doplňujúce údaje: meno, priezviskotrieda dieťaťa, za ktoré je platba uhradená

Poplatky sa uhrádzajú  nasledovne:

• poplatok za 9. – 12. mesiac 2023            52€      uhradiť do 10. septembra 2023
          • poplatok za 1. – 3. mesiac 2024              39€      uhradiť do 10. februára 2024
          • poplatok za 4. – 6. mesiac 2024              39€      uhradiť do 10. apríla 2024

• Prosíme Vás o dodržiavanie termínov platby.
          • V prípade neskorej úhrady riaditeľka ZŠ (po predchádzajúcom upozornení) rozhodne o ukončení dochádzky do ŠKD.
          • Platby patriace do roku 2024  neuhrádzajte v roku 2023!

Pri nástupe do ŠKD, prosíme , aby si dieťa so sebou prinieslo:

• 1 bal.        hygienické vreckovky
            • 4 ks           toaletný papier
            • 1 ks           tekuté mydlo

Prosíme Vás o dodržiavanie termínov platby! V prípade neskorej úhrady riaditeľka základnej školy po predchádzajúcom upozornení rozhodne o ukončení dochádzky do školského klubu detí.