• Vyplácanie dopravného

• Oznam pre zákonných zástupcov dochádzajúcich žiakov

Vážení rodičia,

na základe zmeny úhrady cestovných nákladov Vám posielam smernicu o cestovných náhradách. Na základe tejto smernice  sa musíte rozhodnúť, ktorý variant vyplácania cestovných lístkov si žiadate. Ak sa rozhodnete pre vyplácanie náhrady po mesiacoch, je potrebné, aby ste vyplnenú žiadosť odoslali do ZŠ do určeného termínu. Ak sa rozhodnete pre možnosť  úhrady cestovných nákladov raz za štvrť roka,  je potrebné vyplniť žiadosť a doručiť ju do ZŠ.

Žiadosť je potrebné doručiť do 12.10.2017.

Informácie na telefónnom čísle             045/6720171 .

Smernica je zverejnená na webovom sídle,  kde si, zákonný zástupca môže vytlačiť žiadosť o úhradu cestovných nákladov.

Za pochopenie ďakujem.

M. Šurianska