• Základné informácie

• Milí žiaci,

už od októbra sa každý z vás bude môcť zapojiť do množstva súťaží, ktoré budú postupne vyhlasované a organizované počas celého školského roka.

Na našej škole aj v tomto školskom roku prebieha celoročne súťaž ŽIAK ROKA, ktorá vyvrcholí slávnostnou akadémiou posledný júnový týždeň.

Možnosť zapojiť sa máte aj vy. Vaša úloha je jednoduchá – zúčastniť sa súťaží, ktoré sú ponúkané a o svojich úspechoch informovať svoje triedne pani učiteľky.

Aj v školskom roku 2008/2009 nominujeme piatich žiakov v každej kategórii – takých, ktorí budú mať najlepšie umiestnenie v okresných, krajských či celoslovenských kolách a vyhlásime aj celkového víťaza.

Okrem klasických kategórií, ktoré boli vyhlásené v minulom roku – VEDOMOSTNEJ, UMELECKEJŠPORTOVEJ   v tomto roku pribudli ďalšie dve, a to KOLEKTÍV ROKA  NAJAKTÍVNEJŠÍ ŽIAK.