• Základné informácie

• Školský klub detí Včielka je súčasťou našej základnej školy. Zabezpečuje zmysluplné využitie voľného času, vytvára priestor a možnosť na komunikáciu predovšetkým pre menej komunikatívne deti, možnosť nadväzovať nové priateľstvá a rozvíjať sociálne vzťahy v čase, kým sú rodičia v zamestnaní.

Školský klub detí je v prevádzke počas celého školského roka denne (okrem dní pracovného pokoja, štátnych sviatkov a prázdnin) v čase od 5:45 do 8:30  a od 11:20 do 16:00.

Školský klub detí pracuje v 5 výchovných oddeleniach pod vedením Radomíry Pacalajovej (vedúca školského klubu detí, IV. odd.), Kataríny Šavoltovej (I. odd.), Mgr. Eriky Vozárovej (II. odd.), Mgr. Petronely Chorváthovej (III. odd.), Mgr. Michaely Paulíkovej (V. odd.) a Bc. Lenky Smelákovej (VI. odd).

Režim dňa v školskom klube detí:

• oddychovérekreačné činnosti
            • záujmové činnosti (esteticko-výchovná, pracovno-technická, prírodovedno-environmentálna, telovýchovná, spoločensko-vedná tematická oblasť)
            • príprava na vyučovanie

Počas rekreačných činností deti trávia čas aj na školskom dvore, preto im zabezpečte vhodné oblečenie!