Matematická olympiáda
Školský rok 2022/2023
Úspešní riešitelia MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY – krajské kolo
Z9: Zuzana Beňová 9. A
Úspešní riešitelia MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY – okresné kolo
Z5: 2. miesto Martin Lošonský 5. B
3. miesto Maximilián Foltan 5. A
Z8: 1. miesto Zuzana Slosiarová 8. B
2. miesto Adam Bakoš 8. B
Z9: 1. miesto Zuzana Beňová 9. A
Školský rok 2021/2022
Úspešní riešitelia MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY – okresné kolo
Z5: 1. miesto Samuel Bakoš 5. B
Z7: 2. miesto Adam Bakoš 7. B
Z8: 2. miesto Jakub Kukučka 8. B
3. miesto Matúš Maďar 8. A
Školský rok 2020/2021
Úspešní riešitelia MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY – okresné kolo
Z5: 1. miesto Eugen Mihálik 5. B
5. miesto Sofia Večerová 5. A
Z7: 1. miesto Zuzana Beňová 7. A
2. miesto Jakub Kukučka 7. B
2. miesto Sara Šturmanová 7. A
Školský rok 2019/2020
Úspešní riešitelia MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY – okresné kolo
Z5: 1. miesto Wiktor Nosal 5. B
3. miesto Andrea Mladoňová 5. C
Školský rok 2018/2019
Úspešní riešitelia MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY – okresné kolo
Z6: 3. miesto Ema Repiská 6. A
Z7: 2. miesto Matúš Šmondrk 7. C
Školský rok 2017/2018
Úspešní riešitelia MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY – okresné kolo
Z5: 2. – 4. miesto Vanda Lošonská 5. B
Školský rok 2016/2017
Úspešní riešitelia MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY – okresné kolo
Z5: 2. – 7. miesto Matúš Šmondrk 5. C
Z6: 1. miesto Eliška Forgáčová 6. C
2. miesto Tereza Matušková 6. B
3. miesto Daniel Halaj 6. B
4. – 6. miesto Marián Debnár 6. C
Jakub Komenda 6. A
Z7: 3. miesto Krištof Debnár 7. C
4. – 5. miesto Petra Suchá 7. A
Zuzana Beňová 7. C
Školský rok 2015/2016
Úspešní riešitelia MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY – okresné kolo
Z5: 1. miesto Tereza Matušková 5.B
Z6: 4. miesto Timotej Felsam 6.A
Samuel Maslen 6.A
Vanesa Zúbeková 6.B
9.miesto Jakub Šturek 6.A
Z9: 1. miesto Juraj Šturek 9.A
Patrícia Patiová 9.B
Školský rok 2014/2015
Úspešní riešitelia MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY – okresné kolo
Z5: 1. miesto Krištof Debnár 5. C
3. miesto Petra Suchá 5. A
Z6: 1. miesto Katarína Zrebená 6. C
Z9: 1. miesto Miloš Mičík 9. A
Úspešní riešitelia MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY – krajské kolo
1. miesto Miloš Mičík (9. A)
Školský rok 2013/2014
Úspešní riešitelia MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY – okresné kolo
Z7: 2. miesto Barbora Adamová 7. B
Z8: 1. miesto Miloš Mičík 8. A
Z9: 1. miesto Adam Adamov 9. B (jediný úspešný riešiteľ)
Školský rok 2012/2013
Úspešní riešitelia MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY – obvodné kolo
Z7: 3. miesto Miloš Mičík 7. A
Z8: 1. miesto Adam Adamov 8. B
5. miesto Adrián Azor 8. D
Martin Lehotský 8. A
7. miesto Kristína Halajová 8. B
Michal Pati 8. D
Školský rok 2011/2012
Úspešní riešitelia MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY – obvodné kolo
Z6: (v celej kategórii boli 2 úspešní riešitelia)
1. miesto Miloš Mičík (6. A)2. miesto Adrián Benčat (6. D)
Z7: (v celej kategórii bolo 9 úspešných riešiteľov)
1. miesto Adam Adamov (7.B)
1. miesto Martin Lehotský (7.A)
3. miesto Kristína Halajová (7.B)
5.-8. miesto Michal Pati (7.D)
Z8: (v celej kategórii bol 1 úspešný riešiteľ)
1. miesto Michal Suchý 8. D
Školský rok 2010/2011
Úspešní riešitelia MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY – obvodné kolo
Z5: 1. miesto Miloš Mičík 5. A
2. miesto Tibor Naď 5. B
3. miesto Adrián Benčat 5. D
4.-5. miesto Peter Kršiak 5. A
Veronika Muhová 5. B
Z6: 2. miesto Simon Zacharovský 6. B
Z8: 2. miesto Martin Chmola 8. A
Z9: 2.-3. miesto Brigita Holendová 9. B
Úspešní riešitelia MATEMATICKEJ OLYMPIÁDY – krajské kolo
Z9: 6.-8. miesto Brigita Holendová 9. B
Školský rok 2009/2010
Okresné kolo:
Kategória Z5 (27.januára 2010):
Michal Pati (5.D) : 1. miesto - úspešný riešiteľ
Adam Adamov (5.B) : 2.-8. miesto - úspešný riešiteľ
Martin Lehotský (5.A): 2.-8. miesto - úspešný riešiteľ
Filip Šály (5.A): 2.-8. miesto - úspešný riešiteľ
Jakub Rajnoha(5.D): 9. miesto - úspešný riešiteľ
Kategória Z7 (7.apríla 2010):
Martin Chmola (7.A): 2.miesto- úspešný riešiteľ
Kategória Z8 (7.apríla 2010):
Brigita Holendová (8.B) : 1. miesto - úspešná riešteľka
Školský rok 2008/2009
Okresné kolo 8.4. 2009 Žarnovica:
Kategória Z6:
Martin Chmola (6.A) - 1.miesto - úspešný riešiteľ
Michal Kormaňák (6.A) - 7.miesto - úspešný riešiteľ
Timea Fusatá, Miriam Kupčiová (6.B) - 8.-10. miesto - úspešné riešiteľky
Kategória Z7:
- bez úspešných riešiteľov
Kategória Z8:
Peter Kicko (8.B) - 1. miesto - úspešný riešiteľ
Okresné kolo 21.1. 2009 Žarnovica:
Kategória Z5:Laura Kordíková (5.D) – 1. miesto – úspešná riešiteľka
Kategória Z9:Igor Eržiak (9.B) – 1. miesto – úspešný riešiteľ
Školský rok 2008/2009
Matematická olympiádaOkresné kolo 9.4. 2008 Žarnovica:
Kategória Z6:
Brigita Holendová (6.B) – 2. miesto – úspešná riešiteľka
Daša Marušková (6.B) – 3. miesto – úspešná riešiteľka
Kategória Z8:
Igor Eržiak (8.B) – 1. miesto – úspešný riešiteľ
Okresné kolo 23.1. 2008 Žarnovica:
Kategória Z5:
Miriam Kupčiová (5.B) – 2. miesto – úspešná riešiteľka
Lenka Vozárová (5.A) – 4.-5. miesto – úspešná riešiteľka
Kategória Z9:
Kristína Žiaková (9.B) – 1. miesto – neúspešná riešiteľka
Nikola Beihoffnerová (9.B) - 2.-5. miesto - neúspešná riešiteľka