• Naša škola používa EduPage školský informačný systém. Prihláste sa Vaším kontom a skontrolujte si Vaše známky, rozvrh, suplovanie, prebrané učivo a domáce úlohy na ďalší deň.
      • Pomáhajúce profesie v edukácii detí a žiakov III
      • Aj vďaka tomuto projektu máme na škole pedagogické asistentky, špeciálnu pedagogičku a šk. psychologičku.
      • Národný projekt eDiIT 2
      • Aj naša škola je zapojená do projektu edIT.
      • Tréneri v škole
      • Naša škola uspela v programe "Tréneri v škole". Program Tréneri v škole je založený na prepojení športov, ktoré sa v pravidelnej rotácií na štandardných hodinách Telesnej a športovej výchovy (1. stupeň ZŠ) vykonávajú s deťmi pestrou pohybovou činnosťou. Program tým vytvára vzťah k pohybovej aktivite a žiak získava základné pohybové návyky v jednotlivých športoch.
      • Aktívna škola
      • Naša škola je súčasťou siete aktívnych škôl.
      • Olympijský odznak všestrannosti 2022
      • Spolu múdrejší 3
      • Našu školu podporilo Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR v rámci výzvy „Spolu múdrejší 3“. Bude sa realizovať v priebehu mesiacov január až jún 2022.
      • Modernejšia škola
      • Naša škola uspela v projekte "MODERNEJŚIA ŠKOLA" vyhlásenom Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu
      • Pridaj sa k nám!!!
      • Miestnosť pre voľnočasové aktivity žiakov 1. stupňa
      • Kuchynka na 1. stupni
          • Školské kolo biologickej olympiády

Dňa 25.3.2024 sa 15 žiakov šiesteho a siedmeho ročníka zúčastnilo školského kola biologickej olympiády v kategórii D.

Všetci sa stali úspešnými riešiteľmi a v okresnom kole našu školu v teoreticko praktickej časti budú reprezentovať Šimon Sekula zo 7.A a Lukáš Sekula zo 6.B.

Aleš Ďatko a Matúš Záhorec zo 7. B v okresnom kole odprezentujú svoje postery.

• Pomôžte nám prispením 2%

Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

• V MARCI SME SIAHLI NA PLAVECKÉ DNO

Žiaci a žiačky 6.A a 6.B triedy sa v dňoch od 18.3.2024 do 22.3.2024 zúčastnili zdokonaľovacieho plaveckého výcviku na plavárni v hoteli Sitno vo Vyhniach. Plavecké zručnosti si zdokonaľovali a osvojovali každým dňom a tak sa v piatok z rybičiek stali ladné delfíny. Úsilie našich plavcov a plavkýň vyvrcholilo plaveckou štafetou a odovzdávaním mokrých diplomov, kde si prvé miesta odniesli tí najšikovnejší. Ste zvedaví na naše ladné delfíny? Tak tu ich máte.

Vážení rodičia!!!

Dňa 27.03.2024 (t.j. streda) bude z dôvodu školenia zamestnancov skrátené vyučovanie nasledovne:

I. stupeň - vyučovanie bude končiť o 10,45 hod.

II. stupeň - vyučovanie bude končiť o 11,20 hod.

ŠKD po vyučovaní NEBUDE V PREVÁDZKE!

Ranný ŠKD bude v normálnej prevádzke do 8,30 hod.

• Národný projekt

Štvrtok 28. 3. 2024